Команда вчених з Університету Вальядоліда в Іспанії (University of Valladolid) проаналізувала 40 брендів пива і виявила, що темне пиво містить більше заліза, ніж світле і безалкогольне, повідомляє Health24. На думку фахівців, темний пінний напій здатний заповнити дефіцит одного з найважливіших мікроелементів в організмі людини.

Згідно з результатами дослідження 40 сортів пива з 5 континентів, в темному пиві міститься в середньому 121 частина іонів заліза на мільярд, в світлому — 92, а в безалкогольному — 63.
За словами одного з авторів роботи, Карлоса Бланко, подібна різниця може бути обумовлена специфікою виробничого процесу і особливостями використовуваного сировини. У статті, опублікованій у виданні Journal of the Science of Food and Agriculture, повідомляється, що високий вміст заліза пов’язане з тим, що для виготовлення темного пива застосовуються екстракти солоду та хмелю.
Виробництво світлого пива включає процес фільтрації з використанням кизельгуру (осадова гірська порода, що складається переважно з останків мікроводоростей), під його впливом світле пиво набуває свій відтінок. Кизельгур також «пов’язує» іони заліза, що призводить до зниження їх концентрації. У безалкогольному пиві іони заліза скорочуються, тому що для видалення спирту використовують метод вакуумного випаровування. Під час цього процесу іони заліза виводяться з напою разом з летючими молекулами.
Фахівці визнали, що в ході дослідження вони вивчили 17 іспанських брендів пива, а решта були з інших країн. З 40 видів напою було 28 світлих, 6 темних і 6 безалкогольних. Високий вміст заліза було відзначено в іспанському пиві (165 частин на мільярд) і мексиканському (130 частин на мільярд). Низький рівень був зафіксований в голландському та ірландською пиві (41 і 47 частин відповідно).

Ваш відгук

Ви повинні увійти,щоб залишати коментарі.